Dnes je nutné přestupovat v Sušici či na Železné Rudě, či v případě cest z Domažlicka v Janovicích nad Úhlavou nebo v Klatovech.
Cyklobus pojede každou sobotu, neděli či státní svátek až do 26. září, přičemž pobere 22 kol. Na lince 981 platí klasický tarif IDPK.
Upozorňujeme, že do 13. června jede linka v odlišných časech (viz jízdní řád 400981_1).
aktuální informace z webu v mobilní aplikaci – zdarma ke stažení